SuperCut B107S58T3 Carbide Impregnated Bandsaw Blade, 107" Long - 5/8" Width, 3 Hook Tooth
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • 8' 11" (8 feet 11 inch) Long, For Woodcutting Only; 0.025" Thickness; .035" Kerf